Kierunek mechanika i budowa maszyn

Kierunek mechanika i budowa maszyn
1 vote, 1.00 avg. rating (48% score)

kierunek-mechanika-i-budowa-maszyn-4Rozpoczął się październik, co jest równoznaczne z powrotem studentów na uczelnie oraz rozpoczęciem roku akademickiego przez abiturientów.
Świeżo upieczeni maturzyści mają wielki dylemat przy wyborze kierunku studiów. Największym zainteresowaniem cieszą się zawsze prawo i medycyna, jednak wśród wielu kierunków ścisłych wielkim powodzeniem cieszy się kierunek mechanika i budowa maszyn.
Na tym właśnie kierunku można rozwijać swoje pasje związane z konstrukcją maszyn, ich budową, zastosowaniem, a także poznać mnóstwo ciekawych ludzi.
Co więcej, kierunek mechanika i budowa maszyn oferuje nie tylko ciekawe spędzenie pięciu lat na uczelni i co najważniejsze uzyskanie tytułu magistra inżyniera, lecz także zapewnioną przyszłość.
Absolwenci kierunku mechanika i budowa maszyn są bardzo atrakcyjni na rynku pracy i nie mają kłopotów z szukaniem zatrudnienia w przedsiębiorstwach.
Reasumując abiturienci wybierający kierunek mechanika i budowa maszyn z pewnością nie pożałują wyboru, a ich czas spędzony na uczelni będzie najpiękniejszym w życiu.

Inne wpisy na temat motoryzacji:

About the author